Transportavimas

       Transportavimas ne tik krovinio pervežimas „iš taško A į tašką B”. Ši paslauga apima ir krovinių gabenimą, sandėliavimą, rūšiavimą, pakavimą, paskirstymą. Uab Disineda turi stiprų logistinį pagrindą prekių pervežimui ir sandėliavimui. Todėl įmonė siūlo aukštos kokybės logistikos paslaugas patraukliomis sąlygomis.
       Automobilių transportas, tai labiausiai paplitęs transportas. Ekonomiškas gabenant krovinius artimais ir vidutiniais atstumais. Galimybė sutelkti reikalingą transporto priemonių skaičių ten, kur yra poreikis yra pagrindinė teigiama automobilių transporto savybė. Transporto grandinėje automobiliai visada yra pirmutinė ir paskutinė grandinės dalis.
       Atsižvelgiant i visus tarptautinių įstatymų ypatumus ir reikalavimus Jūsų kroviniui vežti, UAB „DISINEDA” specialistai paruoš optimalų maršrutą ir organizuos savalaikį pristatymą už konkurencingą kainą. Ypatingą dėmesį įmonė skiria viso transportavimo proceso kokybei užtikrinti. Inovaciniai sprendimai ir investicijos į kokybės proceso gerinimą leidžia mums siekti nepriekaištingų rezultatų.
 
 

paslaugos

CROSSDOCKING

Cross-dock - tai paskirstymo procesas, kai priimtos prekės nededamos į saugyklą ar saugojimo zonas, o iškart paruošiamos išvežamoms siuntoms užsakovams ar į kitus sandėlius.

TRANSPORTAVIMAS

Transportavimas ne tik krovinio pervežimas „iš taško A į tašką B”. Ši paslauga apima ir krovinių gabenimą, sandėliavimą, rūšiavimą, pakavimą, paskirstymą. Uab Disineda turi stiprų logistinį...
 

Kontaktai

Direktorius: Sigitas Diburys
Mob. tel.: +370 606 12855

Direktoriaus pavaduotojas:
Darius Diburys
Mob. tel.: +370 606 12844

Sandėlio vadovas: Mindaugas Jencius
Mob. tel.: +370 606 89222

Buhalterija
Mob. tel.: +370 606 82563

Kontaktai

TURITE KLAUSIMĄ?