Gabenimas – tai ne tik krovinio pervežimas „iš taško A į tašką B“. Ši paslauga apima ir krovinių sandėliavimą, rūšiavimą, pakavimą bei paskirstymą.  UAB „Disineda“ turi stiprų logistinį pagrindą prekių pervežimui ir sandėliavimui, todėl savo klientams  siūlome aukštos kokybės logistikos paslaugas patraukliomis sąlygomis.

Krovinių gabenimas automobiliais – tai labiausiai paplitusi gabenimo rūšis, itin ekonomiška gabenant krovinius trumpu ir vidutiniu atstumu. Galimybė sutelkti reikalingą transporto priemonių skaičių ten,  kur to reikia yra pagrindinis pervežimo automobiliais privalumas. Transporto grandinėje automobiliai visada yra pirmoji ir paskutinė grandis.

Atsižvelgdami į visus tarptautinius krovinių gabenimo reglamentus,  UAB „Disineda“ specialistai Jums parinks optimalų maršrutą ir pasirūpins, kad krovinys būtų pristatytas saugiai,  laiku ir už konkurencingą kainą. Įmonė skiria ypatingą dėmesį viso transportavimo proceso kokybei užtikrinti, o kūrybiški  sprendimai ir investicijos į kokybės proceso gerinimą leidžia mums garantuoti savo paslaugų kokybę.